KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12101012
nr 1210 1012
Michael Shevarjov
(f. 1958), Ryssland
Akvarell, Signerad, Stilleben, 73x54
Michael Shevarjov, rysk bildkonstnär född 1958.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 15 oktober 2018
kl 20:59:44
15/10 17:06:28